Napajedlo Tau v národním parku Madikwe Game Reserve

autor: | Led 24, 2020 | Afrika, Živé kamery z přírody | 31 komentáře(ů)

Napajedlo Tau – popis

Tato rezervace je chráněnou oblastí v Jihoafrické republice a je součástí systému národního parku. Toto je jedinečné místo, kde se přirozeně vyskytuje řada vzácných druhů, leží v přechodové zóně na okraji Kalahari.
Na okraji pouště Kalahari formátuje Madikwe část polosuchého regionu, kde lze klima rozdělit na období dešťů (říjen-duben) a období sucha (květen-září). Sledování zvířat je dobré ve všech ročních obdobích a obvykle nejlepší během dne. Zima je obzvláště vzrušující, protože většina zvířat má v této době tendenci se shromažďovat kolem dostupných zdrojů vody.
Na severní hranici Jižní Afriky a Botswany leží krásná oblast známá jako Groot Marico, pojmenovaná po řece Marico. V tomto velkolepém prostředí se nachází Tau Game Lodge nacházející se v Madikwe Game Reserve (4. největší rezervace v zemi). Chata má výhled na vodní nádrž Tau, oázu pro zvířata a divokou zvěř včetně slonů, žiraf, lvů, zeber a gepardů. Spolu s těmito zvířaty přitahuje tato oblast přes 27 druhů zvěře a je hlavním místem pro pozorovatele ptáků. V napajedle můžete spatřit krokodýly nilský, kteří se živí ptáky a jinými zvířaty. Živá kamera Tau dává divákům tajné okno do této svatyně.
Prosím nepoužívejte „Snap Tool“, pokud se na kameře objeví nosorožec a nezveřejňujte fotografie ani videa nebo komentáře o pozorování. Nosorožci jsou pod neustálou hrozbou pytláctví v Jižní Africe. Abychom je chránili, nesdílíme žádné fotografie ani informace týkající se jejich umístění na tento web.

Děkujeme provozovatelů kamery:
http://www.africam.com/wildlife/index.php

Napajedlo Tau – živě


Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)