Ptačí krmítka – De Mortel, Nizozemí

autor: | Lis 16, 2021 | Ptáci, Živé kamery z přírody | 11 komentáře(ů)

Ptačí krmítka – popis

Ptačí krmítka se nachází v holandské lesní oblasti Biezen a Milschot v soukromé zahradě. Ptačí kamera poskytuje skvělou příležitost zblízka pozorovat holandské lesní ptactvo a divokou zvěř a poznat běžné ptačí druhy v Nizozemsku v Evropě.

Vítejte na mém kanálu. Jmenuji se Hans a žiji v De Mortel, vesnici v Nizozemsku (Evropa), která se nachází v zemědělské kulturní krajině s lesy, poli a údolími potoků. S mými videi a živými přenosy vás vezmu do přírody, abyste si mohli vyzkoušet, jak je příroda zábavná, překvapivá, vzrušující a důležitá.
O umístění podavače:
Jen pár set metrů jižně od obce De Mortel leží lesní oblast Biezen a Milschot, součást rozsáhlého lesního pásu, který přechází do lesů Beestenveld, Stippelberg a Nederheide. Lesní oblast Biezen a Milschot (300 ha) je spravovaný objekt státního lesnictví, který se nachází částečně v obci Laarbeek a částečně v Gemert-Bakel na východě nizozemské provincie Severní Brabantsko. Přírodní rezervaci Stippelberg (975 ha) vlastní Sdružení přírodních památek. V blízkosti De Mortel je také lesní oblast Grotelse heath (200 ha) aka les Grotelse. Potok Esperloop, který se klikatí lesem Grotel, je jedním z mála příkladů víceméně neporušeného „vřesoviště“.
Častí ptačí hosté: Puštík obecný (pravidelný lov myší na potoce), jestřáb severní, kos černý, vrána obecná, pěnkava obecná, holub hřivnáč, vrabec obecný, sýkora obecná, sýkora modřinka, hýl obecný, straka obecná, brhlík obecný, lejsek strakatý, červenka obecná, strakapoud velký, sýkora babka, sojka obecná, brhlík lesní, drozd zpěvný, hrdlička oranžová, kavka západní, strnad obecný.

Děkujeme provozovaleli webkamery:
https://www.youtube.com/HANSNATUURKANAAL

Ptačí krmítka – živě


Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)