Ptačí krmítko – Texas

autor: | Lis 7, 2019 | Ptáci, Živé kamery z přírody | 11 komentáře(ů)

Ptačí krmítko – popis

West Texas Feeder Cam se nachází v horách u Fort Davis v Texasu v nadmořské výšce přes 1,7 km. Tato lokalita hostí celkem 30 krmítek pro kolibříky a během vrcholné migrace může přilákat stovky kolibříků z dvanácti druhů, kteří migrují přes vyprahlé hory. Během zimy hostitelé kamer instalují tradičnější krmítko pro ptáky, které přitahuje druhy, jako jsou čížek severoamerický, Strakapoud Proužkohřbetý a další. Již více než 10 let výzkumníci z West Texas Avian Research kroužkují kolibříky na tomto místě a dalších v celém regionu Trans-Pecos v Texasu, aby studovali stav a distribuci kolibříků v celém málo známém regionu. Aktivní kroužkování kolibříků pokračuje (mimo kameru) na tomto místě v Davis Mountains a čas od času můžete slyšet výzkumníky pracující v pozadí.

Děkujeme společnosti West Texas Avian Research za jejich nadšení a podporu pro umístění kamery na tomto vzdáleném výzkumném místě.

https://www.allaboutbirds.org/cams/west-texas-hummingbirds/

Ptačí krmítko – živě


Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)