Gorily – lesní koridor, Centrum GRACE, Kasuga

autor: | Zář 10, 2019 | Afrika, Živé kamery z přírody | 11 komentáře(ů)

Gorily – popis

Vzdělávací středisko pro rehabilitaci a zachování gorily (nebo GRACE) se nachází v blízkosti přírodní rezervace Tayna v Demokratické republice Kongo. Jejich posláním je péče o zachráněné východní (Grauerovy) gorily a podpora ochrany divokých goril a jejich prostředí prostřednictvím spolupráce s konžskými komunitami. GRACE se stará o osiřelé gorily s cílem znovu je uvést do přírody. Organizace také spolupracuje s místními komunitami na podpoře ochrany lesů a udržitelného obživy a na podpoře mírového soužití mezi lidmi a gorilami.
Koridor spojuje noční budovu a lesní stanoviště DRC na GRACE a diváci v oblasti uvidí východní gorily nejčastěji, když přicházejí a odcházejí z lesa. Sledujte, jak gorily procházejí, pasou se na vegetaci a možná dokonce vytvoří hnízdo pro noční spánek. Gorily si mohou vybrat, kde budou spát, a často se rozhodnou spát uvnitř své noční budovy, ale někdy spí i venku. Také, protože jedí tolik vláknité vegetace, gorily tráví spoustu času odpočinkem a trávením. Očekávejte, že uvidíte některé velkolepě líné odpolední zdřímnutí!

Děkujeme provozovatelům webkamery:

GRACE Gorilla Rehabilitation and Conservation Education Center

https://explore.org/livecams/grace-gorillas/gorilla-forest-corridor

Gorily – živě


Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)