Napajedlo v národním parku Etosha v Namibii

autor: | Čvc 11, 2022 | Afrika, Živé kamery z přírody | 21 komentáře(ů)

Napajedlo v národním parku Etosha v Namibii – popis

Tato živá kamera s divokou zvěří se nachází v NWR Okaukuejo Resort Wildlife Waterhole v národním parku Etosha v Namibii. Toto je vzácná oblast divoké zvěře, kde můžete pozorovat zvířata z celého národního parku Etosha, jak se přicházejí napít vody a odpočinout si od horkého slunce. Napajedlo je útočištěm pro řadu druhů volně žijících živočichů, včetně velkého množství ptáků, lvů, slonů, žiraf, nosorožců a mnoha dalších.
O NÁRODNÍM PARKU ETOSHA Národní park Etosha, jedna z největších chráněných oblastí savany v Africe, je světově proslulý pro svou velkolepou divokou přírodu: slon, černý a bílý nosorožec, lvi, leopardi, gepardi, velká stáda antilop, zebry, pakoně, žirafy a mnoho dalších. Fascinující druhy, velké i malé, interagující ve svém přirozeném prostředí.

Děkujeme provozovatelům webkamery:

Home

Napajedlo – živě//i.ytimg.com/vi/MaoAXPRFzOQ/hqdefault.jpg)" class="et_pb_video_overlay">Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)