Lvi ve výběhu zvířecího parku Port Lympne

autor: | Říj 2, 2019 | Šelmy, Živé kamery ze ZOO | 26 komentáře(ů)

Divoký zvířecí park Port Lympne – popis

Po více než deseti letech se narodila tři lvíčata, jeden sameček a dvě samičky v Port Lympne. Mláďata se narodila v časných ranních hodinách v pondělí 13. května, poprvé rodičům Adrasovi, impozantnímu samci a jeho společnici samici Oudrice. Lvíčata byla pojmenována – Khari, Binti a Kulinda!
Zvířecí rezervace Port Lympne v blízkosti města Hythe v Kentu v Anglii se rozkládá na ploše 2,4 km2 a zahrnuje historické sídlo a upravené zahrady.
Panství s Edwardianským sídlem poblíž Lympne koupil v roce 1973 John Aspinall; záměrem bylo vyřešit nedostatek místa v nedalekém parku zvířat Howletts Wild Animal Park. Byl otevřen pro veřejnost v roce 1976. Od roku 1984 jsou zvířecí parky vlastněny charitativní organizací (Nadace Johna Aspinalla, v současné době vedená Damianem Aspinallem). Sbírka je známá jako neortodoxní, povzbuzující úzké osobní vztahy mezi personálem a zvířaty a pro chov vzácných a ohrožených druhů. V parku jsou nyní tygři, lvi, leopardi, gorily, medvědi, žirafy a největší britské stádo černých nosorožců. Zařízení také plánuje vypustit některá zvířata do přírody.
Pokoje jsou bohatě zdobené a mají výhled do upravené zahrady a různých výběhů. Nejnovější možnosti ubytování jsou Lion Hall a Giraffe Manor s 20 ložnicemi.

Lev – živěOdebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)