Štěňata

autor: | Led 31, 2016 | Domácí zvířata, Živé kamery ze ZOO | 73 komentáře(ů)

Štěňata – popis

Nový vrh! Kamera 1
Fenka labradorského retrívra v Connecticutu porodila 25. ledna 2021 desetet štěňat!
Máma je Endeavour a toto je její první vrh. Táta je Patriot, kterému je 5 let a je otcem několika služebních psů ECAD. Torrington, Connecticut

Torrington, Connecticut
East Coast Assistance Dogs založili Lu a Dale Picardovi. Před založením ECAD pomohl Lu několika obchodním organizacím při jejich spouštění a získal zkušenosti v podnikání a administrativě. Když její otec utrpěl mozkovou příhodu, viděla, jak moc nesnáší, že je na ní závislý. Naučila jejich rodinného mazlíčka, aby mu pomohl vstát ze židle a získat nějaké věci, a všimla si, že její otec byl ve skutečnosti aktivnější a méně depresivní, než když veškerá jeho pomoc přišla od člověka. Lu viděla z první ruky, jak mohou servisní psi změnit životy lidí, a v roce 1995 opustila práci na plný úvazek a zahájila ECAD. O rok později se její manžel Dale také vzdal vlastního podnikání, aby pracoval na plný úvazek pro ECAD. Dale byl mnoho let samostatně výdělečně činný a rozvíjel dovednosti a talenty, které dobře využil při pomoci Lu založit ECAD. Koupil pozemky v Connecticutu, postavil chovatelské stanice a kanceláře a přestavěl dům, ve kterém žili Lu, Dale a jejich dvě dcery.

Děkujeme provozovatelům za zprostředkování webkamery:https://www.facebook.com/ECADServiceDogs

Kamera 2

Warrior Canine Connection je Marylandská nezisková organizace, která se věnuje veteránům v terapeutické misi pro výcvik zkušených psů pro veterány. Školící místnost ve středisku pro štěňátka WCC je místem, kde budoucí služební psi stráví s matkou své první týdny. Personál a dobrovolníci se o štěňata starají 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

Děkujeme za zprostředkování webkamery:

Home

štěňata – živě

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)