Tygr ussurijský ve výběhu zvířecího parku Port Lympne

autor: | Úno 12, 2020 | Šelmy | 1 komentář

Tygr ussurijský – popis

Amba a Amura jsou tygři ussurijští, samičky dorazily do Port Lympne Reserve v roce 2018 a v dubnu jim bude pět let. Nyní jsou v uzavřeném výběhu zabudovaného do Tiger Lodge.

Zvířecí rezervace Port Lympne v blízkosti města Hythe v Kentu v Anglii se rozkládá na ploše 2,4 km2 a zahrnuje historické sídlo a upravené zahrady.
Panství s Edwardianským sídlem poblíž Lympne koupil v roce 1973 John Aspinall; záměrem bylo vyřešit nedostatek místa v nedalekém parku zvířat Howletts Wild Animal Park. Byl otevřen pro veřejnost v roce 1976. Od roku 1984 jsou zvířecí parky vlastněny charitativní organizací (Nadace Johna Aspinalla, v současné době vedená Damianem Aspinallem). Sbírka je známá jako neortodoxní, povzbuzující úzké osobní vztahy mezi personálem a zvířaty a pro chov vzácných a ohrožených druhů. V parku jsou nyní tygři, lvi, leopardi, gorily, medvědi, žirafy a největší britské stádo černých nosorožců. Zařízení také plánuje vypustit některá zvířata do přírody.
Pokoje jsou bohatě zdobené a mají výhled do upravené zahrady a různých výběhů. Nejnovější možnosti ubytování jsou Lion Hall a Giraffe Manor s 20 ložnicemi.

Děkujeme provozovatelům webkamery: https://www.aspinallfoundation.org

Tygr ussurijský – živě


Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)