Napajedlo Donyo Lodge

autor: | Úno 15, 2023 | Afrika, Živé kamery z přírody | 8 komentáře(ů)

Napajedlo Donyo Lodge- popis

ol Donyo Lodge se nachází na více než 111 000 hektarech soukromého pozemku v srdci pohoří Chyulu, mezi národními parky Tsavo a Amboseli v Keni. Nemovitost, vybroušená ze starověké lávové skály vychrlené z Kilimandžára před 360 000 lety, vytváří nadčasovost, která se dotkne každého, kdo ji navštíví. Zážitky ze safari zahrnují safari na koni, safari na horských kolech, pěší safari s průvodcem a projížďky s otevřenými vozidly.
Africam byla založena v roce 1999 s touhou spojit nadšence divoké zvěře s živými pozorováními v africké buši. Spolu s technologickými partnery pokračovali ve vylepšování zážitku ze sledování, streamování Full HD videa z 16 různých míst v reálném čase do vašich zařízení a také ve správě obsahu z divoké přírody pro různé platformy. Globální tým zkušených zoomů zachycuje pozorování 24 hodin denně, takže nikdy nezmeškáte žádný divoký okamžik.

Děkujeme provozovatelům webkamery:
https://greatplainsconservation.com/

Napajedlo Donyo Lodge – živě


Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)