Hnízdo orla bělohlavého – webkamera Dale Hollow

autor: | Úno 8, 2017 | Severní Amerika, Živé kamery z přírody | 803 komentáře(ů)

Orlí hnízdo Dale Hollow – popis

Sdružení Dale Hollow Lake Marina ve spolupráci s Twin Lakes TV,uzavřeli dohodu o spolupráci vysílat živě přenos z hnízda orlů bělohlavých.
Tento projekt byl koncipován na začátku roku 2014.Kamera byla instalována jedním z nejsilnějších zastánců tohoto projektu Twin Lakes TV a poskytuje vysílání v režimu 24/7.

Orlí pár dostal jména sameček se jmenuje Obey a samička River.

Orli jsou viděni v jejich přirozené lokalitě a diváci mohou být svědky útoků Výrů virginských nebo jiných orlů, a mohou vidět zranění nebo smrt jednoho z orlů a nebo jejich mláďat.
Společnosti DHEC je povoleno se přiblížit k tomuto hnízdu pouze jednou za rok, červenec / srpen, kdy jsou orli vzdáleni od hnízda. DHEC v tuto chvíli provádí úpravy kamery a údržbu. DHEC nebude porušovat federální zákony a v žádném jiném ročním období z jakéhokoli důvodu nepůjde blízko tohoto hnízda. Lidský zásah do života orlů ohrožuje hnízdo, orly, jejich mladé a může způsobit, že by orli opustili toto hnízdo. Stejně tak, pokud se během hnízdní sezóny něco stane s kamerami, DHEC se nebude přibližovat k hnízdu, kamera zůstane mimo provoz až do povoleného vstupu červenec / srpen mimo sezónu.
Proto si prosím prohlédněte tento fotoaparát s uvážením, že nikdo se k tomuto hnízdu nedostane z jakéhokoli jiného důvodu než z dálky, s dalekohledem. Vše zůstává na přírodě v tomto hnízdě a DHEC nebude do hnízdění zasahovat.

Děkujeme provozovatelům webkamery:

Home

Hnízdo orla bělohlavého v Dale Hollow – živě


Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)