Ptačí ostrov na řece Mississippi

autor: | Zář 19, 2018 | Severní Amerika, Živé kamery z přírody | 60 komentáře(ů)

Ptačí ostrov – popis

Kamera Mississippi River Flyway nabízí bezkonkurenční pohled na migrující ptáky a volně žijící živočichy.
Projekt Raptor Resource Project založil novou ptačí kameru na ostrově Driftless v oblasti řeky Mississippi. Kamera se nachází v národním parku divoké zvěře na jezeře Onalaska a nabízí jedinečný pohled na migrující ptáky a říční divočinu, včetně orla bělohlavého, amerických bílých pelikánů, kanadských jeřábů, kaspických rybáků, kormoránů a mnoha druhů kachen, racků a dalších vodních ptáků. Více než 325 druhů ptáků každoročně provádí okružní výlet po Mississippi, od svého hnízdiště v Kanadě a severních Spojených státech po zimoviště podél Mexického zálivu a ve Střední a Jižní Americe, a mnoho z nich je vidět na této kameře.
Kamerový projekt byl dokončen s pomocí asociace Brice Prairie Conservation Association, národního parku divoké zvěře v řece Mississippi, družstva Riverland Energy Co-Op a Explore.org. Dobrovolníci pomáhali na trajektech s dodávkami na ostrov a z ostrova, postavili dva darované stožáry a instalovali solární panely, napájení a sestavu kamer a rádia. Od začátku do konce trval celý projekt celkem osm dlouhých dnů.

Děkujeme provozovatelům webkamery: https://www.raptorresource.org/birdcams/upper-mississippi-onalaska-cam/

Ptačí ostrov – živě


Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)