Dne 18.7.2016 byl proveden odchyt jednoho dospělého čápa,kterého Urmas okroužkoval číslem 715R a zároveń dostal satelitní vysílačku.
Čekáme na výsledky testů DNA zda to byl sameček nebo samička.(vypadá to na samečka)

Wiki: Dospělí jedinci mají zobák a nohy hnědočervené (při hnízdění svítivě červené), mláďata zprvu zobák citrónově žlutý a nohy zelené. Pak postupně přebarvují – dospívají a tedy i dobarvují se ve třetím roce života. V přírodě se dožívají nejvýše 18 let.


Webkamera z hnízda Čápa černého[:en]Dne 18.7.2016 byl proveden odchyt jednoho dospělého čápa,kterého Urmas okroužkoval číslem 715R a zároveń dostal satelitní vysílačku.
Čekáme na výsledky testů DNA zda to byl sameček nebo samička.(vypadá to na samečka)[:de]Dne 18.7.2016 byl proveden odchyt jednoho dospělého čápa,kterého Urmas okroužkoval číslem 715R a zároveń dostal satelitní vysílačku.
Čekáme na výsledky testů DNA zda to byl sameček nebo samička.(vypadá to na samečka)[:fr]Dne 18.7.2016 byl proveden odchyt jednoho dospělého čápa,kterého Urmas okroužkoval číslem 715R a zároveń dostal satelitní vysílačku.
Čekáme na výsledky testů DNA zda to byl sameček nebo samička.(vypadá to na samečka)[:es]Dne 18.7.2016 byl proveden odchyt jednoho dospělého čápa,kterého Urmas okroužkoval číslem 715R a zároveń dostal satelitní vysílačku.
Čekáme na výsledky testů DNA zda to byl sameček nebo samička.(vypadá to na samečka)

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)