Po včerejším vichru, ztrátě jednoho mláděte, jenž vypadlo z hnízda a dnešním strachu samičky vrátit se na hnízdo, došlo k dalšímu útoku vetřelce na spodní hnízdo. Samička hlasitě volala samečka, ale ten nepřiletěl. Nakonec vetřelce usazeného na soušce, zahnala sama – hrdinka. Doufám, že je Ivo OK a brzy přiletí.[:en]Po včerejším vichru, ztrátě jednoho mláděte, jenž vypadlo z hnízda a dnešním strachu samičky vrátit se na hnízdo, došlo k dalšímu útoku vetřelce na spodní hnízdo. Samička hlasitě volala samečka, ale ten nepřiletěl. Nakonec vetřelce usazeného na soušce, zahnala sama – hrdinka. Doufám, že je Ivo OK a brzy přiletí.[:de]Po včerejším vichru, ztrátě jednoho mláděte, jenž vypadlo z hnízda a dnešním strachu samičky vrátit se na hnízdo, došlo k dalšímu útoku vetřelce na spodní hnízdo. Samička hlasitě volala samečka, ale ten nepřiletěl. Nakonec vetřelce usazeného na soušce, zahnala sama – hrdinka. Doufám, že je Ivo OK a brzy přiletí.[:fr]Po včerejším vichru, ztrátě jednoho mláděte, jenž vypadlo z hnízda a dnešním strachu samičky vrátit se na hnízdo, došlo k dalšímu útoku vetřelce na spodní hnízdo. Samička hlasitě volala samečka, ale ten nepřiletěl. Nakonec vetřelce usazeného na soušce, zahnala sama – hrdinka. Doufám, že je Ivo OK a brzy přiletí.[:es]


Po včerejším vichru, ztrátě jednoho mláděte, jenž vypadlo z hnízda a dnešním strachu samičky vrátit se na hnízdo, došlo k dalšímu útoku vetřelce na spodní hnízdo. Samička hlasitě volala samečka, ale ten nepřiletěl. Nakonec vetřelce usazeného na soušce, zahnala sama – hrdinka. Doufám, že je Ivo OK a brzy přiletí.


Webkamera z hnízda Orlovce říčního
Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)