24.6.2016 byl situaci prozkoumat ornitolog Renno Nellis, bohužel mladého orla nespatřil ani ve větvích stromu,ani na zemi.V blízkosti stromu s hnízdem je hodně křoví,kde se také poohlédl,bohužel ani tam nebyl mladý orel spatřen.
Pořídil fotografie z hnízdícího stromu, kde můžeme zahlédnout mláďata Norda a Taibu.


Webkamera Orla mořského[:en]24.6.2016 byl situaci prozkoumat ornitolog Renno Nellis, bohužel mladého orla nespatřil ani ve větvích stromu,ani na zemi.V blízkosti stromu s hnízdem je hodně křoví,kde se také poohlédl,bohužel ani tam nebyl mladý orel spatřen.
Pořídil fotografie z hnízdícího stromu,kde můžeme zahlédnout mláďata Norda a Taibu.[:de]24.6.2016 byl situaci prozkoumat ornitolog Renno Nellis, bohužel mladého orla nespatřil ani ve větvích stromu,ani na zemi.V blízkosti stromu s hnízdem je hodně křoví,kde se také poohlédl,bohužel ani tam nebyl mladý orel spatřen.
Pořídil fotografie z hnízdícího stromu,kde můžeme zahlédnout mláďata Norda a Taibu.[:fr]24.6.2016 byl situaci prozkoumat ornitolog Renno Nellis, bohužel mladého orla nespatřil ani ve větvích stromu,ani na zemi.V blízkosti stromu s hnízdem je hodně křoví,kde se také poohlédl,bohužel ani tam nebyl mladý orel spatřen.
Pořídil fotografie z hnízdícího stromu,kde můžeme zahlédnout mláďata Norda a Taibu.[:es]24.6.2016 byl situaci prozkoumat ornitolog Renno Nellis, bohužel mladého orla nespatřil ani ve větvích stromu,ani na zemi.V blízkosti stromu s hnízdem je hodně křoví,kde se také poohlédl,bohužel ani tam nebyl mladý orel spatřen.
Pořídil fotografie z hnízdícího stromu,kde můžeme zahlédnout mláďata Norda a Taibu.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)