Hnízdo bylo postaveno v rámci ESTLAT Eagles projektu v roce 2012,asi 200 metrů od původního hnízda které bylo zničeno bouří.
Přenos z hnízda funguje díky společnosti Televõrgud a díky estonskému provozovateli elektrizační soustavy Elering,který umožnil připojení přenosných zařízení k jejich rozvodovému stožáru.

WIKI: Orlovci vyhovuje široká škála stanovišť, žije zejména v okolí mořských pobřeží a vnitrozemských vod (jezera a větší řeky), kde má dostatečnou zásobu potravy. Je možné jej nalézt na všech kontinentech s výjimkou Antarktidy, i když v Jižní Americe se vyskytuje pouze jako migrující druh. Celková evropská populace je odhadována asi na 9 tisíc párů.


Webkamera z hnízda Orlovce říčního[:en]Hnízdo bylo postaveno v rámci ESTLAT Eagles projektu v roce 2012,asi 200 metrů od původního hnízda které bylo zničeno bouří.
Přenos z hnízda funguje díky společnosti Televõrgud a díky estonskému provozovateli elektrizační soustavy Elering,který umožnil připojení přenosných zařízení k jejich rozvodovému stožáru.[:de]Hnízdo bylo postaveno v rámci ESTLAT Eagles projektu v roce 2012,asi 200 metrů od původního hnízda které bylo zničeno bouří.
Přenos z hnízda funguje díky společnosti Televõrgud a díky estonskému provozovateli elektrizační soustavy Elering,který umožnil připojení přenosných zařízení k jejich rozvodovému stožáru.[:fr]Hnízdo bylo postaveno v rámci ESTLAT Eagles projektu v roce 2012,asi 200 metrů od původního hnízda které bylo zničeno bouří.
Přenos z hnízda funguje díky společnosti Televõrgud a díky estonskému provozovateli elektrizační soustavy Elering,který umožnil připojení přenosných zařízení k jejich rozvodovému stožáru.[:es]Hnízdo bylo postaveno v rámci ESTLAT Eagles projektu v roce 2012,asi 200 metrů od původního hnízda které bylo zničeno bouří.
Přenos z hnízda funguje díky společnosti Televõrgud a díky estonskému provozovateli elektrizační soustavy Elering,který umožnil připojení přenosných zařízení k jejich rozvodovému stožáru.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)