Týdenní poznámky hvězd
Jihozápadní Florida Eagle Cam 1.listopadu 2017

Chladné počasí mohou vyzvat Harriet a M15, aby zrychlili svou práci a měli hnízdo připravené na vajíčka.
Harriet snesla loni vejce již třetí listopadový týden,minulé sezóny až v prosinci.
Mnoho znaků může směřovat k tomu, aby snesla vejce dříve. Jejich frekvence páření se zvýšila.

[ihc-hide-content ihc_mb_type=“show“ ihc_mb_who=“2,3,4″ ihc_mb_template=“1″ ]

Oba vynaložili velké úsilí při stavbě kolejnic. M15 ukazuje své dovednosti v létání a uchopení trsů trávy.Harriet je mistrem ve výběru větviček . M15 shromažďuje trávy a mechy, aby změkčili hnízdo pro vajíčka. M15 pracuje neúnavně a poskytuje hojné jídlo pro Harriet.

Harriet a M15 se přizpůsobují prostředí, které zahrnuje narušení. Mladý orel se odvážně dostal do hnízda a vypadal velmi pohodlně. Orel se zpočátku zdál být zraněn. Harriet dorazila, aby vyhnala vetřelce z hnízda. Orel se znovu a znovu vracel, když ho M15 a Harriet varovali. Tento orel nakonec opustil oblast. To jsou další znaky, které ukazují sílu a odhodlání všech orlů v boji o přežití. Další orlí pár navštíví Harriet a M15 na pastvině. Vzhledem k tomu, že populace orlů vzrůstá, dochází k překrývajícím se oblastem, které obvykle pokrývají 1.51 km²Během hnízdní sezóny jsou méně tolerantní k jakýmkoli sousedům. Harriet a M15 vědí, že jsou skvělým týmem jejich posláním je hájit se navzájem, jejich rodinu a jejich území.

Videozáznamy Lady Hawk

Po aktivním dni Harriet a M odletěli do podkroví hnízdícího stromu a spali vedle sebe.Jsou opravdu krásný pár.

Sameček M15 testoval hnízdo.Připravuje se na otcovské povinnosti inkubaci vajíček. M odlamuje větev a letí s ní do hnízda a umisťuje jí.Harriet přináší do hnízda seno.Harriet opět nakopne M a tím ho povzbudí k páření.

M přináší Harriet částečně snědenou rybu. Nadále posilují svůj vztah prostřednictvím budování hnízda a páření.

Dvě modré sojky jsou vidět na hnízdícím stromě.Nadále Harriet a M15 přidávají seno a další měkké hnízdící materiály do hnízda.Krásné záběry M zblízka.

Nádherné záběry Harriety na vnějším podkroví. Je to opravdu královna jihozápadní Floridy a matriarcha orlů.

Dokonce i v dešti M přinese jídlo do hnízda. Vypadá to jako malá volavka. Harriet si rychle vezme svou večeři a jí na hnízdě.

M15 přináší do hnízda rybu bez hlavy – Harriet ho vidí a seskočí do hnízda a požádá si o oběd. M odlétá a vrací se s větví,umístí ji a začne opravovat kolejnice.Po práci si lehne do hnízdící misky.Po chvilce přináší na hnízdo další seno.

M přichází s dlouhou tenkou větví a on a Harriet mají nějaké diskuze o tom, kde bude umístěna.

Harriet a M přilétají do hnízda a upravují ho.Na noc oba letí do podroví.

M je na hnízdě,když Harriet přiletí s větvičkou.O pár minut později letí na větev a Harriet vokalizuje,po chvilce se páří.Jejich frekvence páření se zvyšuje,jak se blíží čas plodnosti Harriet.

[/ihc-hide-content]

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)