Rahu byl donucen naučit se rychle létat, protože vypadl z hnízda. Ale první,kdo dostal odvahu vyletět z hnízda sám byl Nord.Dlouho, za velkého křiku,sbíral odvahu a se strachem se díval na hloubku pod sebou.Snad hlad nebo touha poznat neznámý svět kolem mu dodaly sílu strach překonat, rozevřít křídla a skočit. Taibu se za ním jenom nevěřícně dívala.

28.6.2016 první let samečka Norda z hnízdícího stromu.


Orel mořský webkamera z hnízda

 [:en]Rahu byl donucen naučit se rychle létat,protože vypadl z hnízda.Ale první,kdo dostal odvahu vyletět z hnízda sám byl Nord.Dlouho,za velkého křiku,sbíral odvahu a se strachem se díval na hloubku pod sebou.Snad hlad nebo touha poznat neznámý svět kolem mu dodaly sílu strach překonat, rozevřít křídla a skočit. Taibu se za ním jenom nevěřícně dívala.[:de]Rahu byl donucen naučit se rychle létat,protože vypadl z hnízda.Ale první,kdo dostal odvahu vyletět z hnízda sám byl Nord.Dlouho,za velkého křiku,sbíral odvahu a se strachem se díval na hloubku pod sebou.Snad hlad nebo touha poznat neznámý svět kolem mu dodaly sílu strach překonat, rozevřít křídla a skočit. Taibu se za ním jenom nevěřícně dívala.[:fr]Rahu byl donucen naučit se rychle létat,protože vypadl z hnízda.Ale první,kdo dostal odvahu vyletět z hnízda sám byl Nord.Dlouho,za velkého křiku,sbíral odvahu a se strachem se díval na hloubku pod sebou.Snad hlad nebo touha poznat neznámý svět kolem mu dodaly sílu strach překonat, rozevřít křídla a skočit. Taibu se za ním jenom nevěřícně dívala.[:es]Rahu byl donucen naučit se rychle létat,protože vypadl z hnízda.Ale první,kdo dostal odvahu vyletět z hnízda sám byl Nord.Dlouho,za velkého křiku,sbíral odvahu a se strachem se díval na hloubku pod sebou.Snad hlad nebo touha poznat neznámý svět kolem mu dodaly sílu strach překonat, rozevřít křídla a skočit. Taibu se za ním jenom nevěřícně dívala.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)