17.6.2016 Dnes se v blízkosti spodního hnízda usídlilo nějaké nebezpečí – konkurence či predátor. Nakonec sameček odhodlal k akci a nebezpečí zahnal.

18.6.2015 Dnes dopoledne velmi silně fouká. Ve spodním hnízdě se odehrála patrně nějaká tragédie. Menší mládě je pryč a větší odolávalo nečasu téměř hodinu samo. Vítr si sním pohazoval, jsem ráda, že nevypadlo.


Webkamera z hnízda Orlovce říčního[:en]Dnes se v blízkosti spodního hnízda usídlilo nějaké nebezpečí – konkurence či predátor. Nakonec sameček odhodlal k akci a nebezpečí zahnal.[:de]Dnes se v blízkosti spodního hnízda usídlilo nějaké nebezpečí – konkurence či predátor. Nakonec sameček odhodlal k akci a nebezpečí zahnal.[:fr]Dnes se v blízkosti spodního hnízda usídlilo nějaké nebezpečí – konkurence či predátor. Nakonec sameček odhodlal k akci a nebezpečí zahnal.[:es]Dnes se v blízkosti spodního hnízda usídlilo nějaké nebezpečí – konkurence či predátor. Nakonec sameček odhodlal k akci a nebezpečí zahnal.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)