Vyberte stránku

27.6.2016 ve večerních hodinách jsme poprvé od nešťastného pádu zahlédli mladého orla Rahu. 4 dny sbíral odvahu a díky nešťastnému pádu se neučil létat o něco dřív, než jeho starší sourozenec Nord.


Orel mořský webkamera z hnízda

 [:en]27.6.2016 ve večerních hodinách jsme poprvé od nešťastného pádu zahlédli mladého orla Rahu.4 dny sbíral odvahu a díky nešťastnému pádu se neučil létat o něco dřív, než jeho starší sourozenec Nord.

https://www.youtube.com/watch?v=PU0Jf32VTAY[:de]27.6.2016 ve večerních hodinách jsme poprvé od nešťastného pádu zahlédli mladého orla Rahu.4 dny sbíral odvahu a díky nešťastnému pádu se neučil létat o něco dřív, než jeho starší sourozenec Nord.

https://www.youtube.com/watch?v=PU0Jf32VTAY[:fr]27.6.2016 ve večerních hodinách jsme poprvé od nešťastného pádu zahlédli mladého orla Rahu.4 dny sbíral odvahu a díky nešťastnému pádu se neučil létat o něco dřív, než jeho starší sourozenec Nord.

https://www.youtube.com/watch?v=PU0Jf32VTAY[:es]27.6.2016 ve večerních hodinách jsme poprvé od nešťastného pádu zahlédli mladého orla Rahu.4 dny sbíral odvahu a díky nešťastnému pádu se neučil létat o něco dřív, než jeho starší sourozenec Nord.

Přidejte se k nám!

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme. Nyní prosím dokončete svou registraci kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám zaslali

Pin It on Pinterest