Sokol stěhovavý – Baltimore, Maryland

autor: | Bře 9, 2020 | Severní Amerika, Živé kamery z přírody | 48 komentáře(ů)

Sokol stěhovavý – popis

Toto hnízdiště sokolů stěhovavých se nachází vysoko na 33. patře mrakodrapu Transamerica v centru Baltimoru., kde hnízdící pár Boh a Barb po několik let úspěšně odchoval mnoho mláďat.
Tato budova se poprvé stala domovem sokolů v roce 1977, kdy Peregrine Fund vypustil zajatou samičku sokola jménem Scarlett. V roce 1984 se úspěšně spářila s divokým sokolem a za 30 let vychovala první divoce narozené mládě v prostředí městského východního pobřeží!

Chesapeake Conservancy je nezisková organizace se sídlem v Annapolis v Marylandu, která se věnuje zajištění zdravějšího povodí řeky Chesapeake Bay, kde se daří rybám a volně žijícím živočichům, kde si užívají zdravé vody a hojné lesy, mokřady, pobřeží a otevřené prostory.
Conservancy úzce spolupracuje s Úřadem Chesapeake Bay National Service Service, Úřadem pro ryby a divokou zvěř v USA, jakož i s dalšími federálními, státními a místními agenturami, soukromými nadacemi a korporacemi s cílem dosáhnout ochrany.

Děkujeme provozovatelům webkamery:

Homepage

Sokol stěhovavý – živě


Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)