Harriet pozdravuje den ranními vokály z hnízdícího stromu nebo v jednom ze sousedních stromů. M15 odpovídá z jedné ze svých oblíbených větví. Obvykle jeden nebo oba přiletí do hnízda, aby zhodnotili, jaké materiály jsou ten den potřebné.

[ihc-hide-content ihc_mb_type=“show“ ihc_mb_who=“2,3,4″ ihc_mb_template=“1″ ]

M15 je někdy ráno ambicióznější a začíná svůj den s pěkným darem. Harriet sleduje a někdy vyjadřuje svůj souhlas
s výběrem materiálu a umístěním nebo se k němu připojuje v hnízdě, aby ho sama umístila. To vede k mnoha „diskusím“, protože se každý snaží najít správné místo pro položky. Harriet se někdy posadí nad hnízdo, nebo se přesune do jiné větve a vydá M15 konečné rozhodnutí. Bylo známo, že se později vrátí a přesune klacek tam, kam ho chtěla umístit.

Harriet přidává své oblíbené borovicové větve spolu s větvemi, rostlinami a mechem. Kolejnice rostou stále výš a jejich hlava je z pohledu země stěží viditelná.
Harriet šťastně obdržela jídelní nabídku od M15. Jeho nabídka zahrnovala několik ryb, hlodavce a ptáky. Člověk nikdy neví, co M15 jako dokonalý lovec poskytne k jídlu. Dostává se do rutiny každodenního přinášení jídla do hnízda. Harriet a M15 se pravidelně páří, což ještě nemusí produkovat vejce, ale dokáže posílit jejich vazbu.

Jejich každodenní činnosti ukazují chování, které orli dělají při přípravě na snášení vajíček.

Ochranné instinkty Harriety a M15 se zdají být zvýšené, jak se blíží čas vajíček. TrávÍ více času v hnízdě a v oblasti. Harriet zůstala v hnízdě přes noc ve větru. V týdnu bylo méně návštěvy mladistvých a dalších orlů.

Videozáznamy od pozemní fotografky wskrsnwings

Harriet a M15 dále přidávají větvičky do hnízda, zvyšují kolejnice, takže je těžké je dokonce vidět ze země. H povzbudila M k páření, ale jejich pozice v hnízdě neumožnily úspěch.

Harriet a M15 i nadále přinášejí větve na hnízdo a shromažďují je dnes od rána ze země a stromů. Pokračují také diskuse o umístění. Oba letěli na západní pastvinu, kde došlo k páření.

Harriet a M stále kontrolují a hlídají hnízdo.Orel posazený v okolí zaujal Harriet ,tak ho letěla vyprovodit z oblasti,M jí následoval. Teritoriální oblasti se stávají vzájemně propojenými, protože populace bělohlavých orlů se na Floridě stále zvyšuje.Poté se H a M spářili na soušce.M na pastvině uchopil trávu a nesl jí do hnízda,aby s ní vystlal novou hnízdící misku.

[/ihc-hide-content]

.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)