Fotoaparát a veškeré další potřebné vybavení bylo instalováno v polovině ledna podle Urmas Selllis, Renno Nellis a dvou dalších členů posádky Omar a Triin. Práce trvala dva dny ve velmi chladném počasí, kolem -15⁰C.

Renno a Omar při sestavování solárních panelů, se dvěma bateriemi na pravé straně. Taková sada baterií může vážit až 100 kg

.1 orlíci sestavování sol.panelů

Urmas Sellis na stromě pod hnízdem, což je měřítko, kde lze porovnat velikost hnízda.Hnízdo je poměrně malé na orlí hnízdo a není příliš staré.Každým rokem se zvětší díky novému materiálu,který orli přidávají každý rok.

1 ORLÍCI USMAS


 

Orel mořský webkamera z hnízda[:en]Fotoaparát a veškeré další potřebné vybavení bylo instalováno v polovině ledna podle Urmas Selllis, Renno Nellis a dvou dalších členů posádky Omar a Triin. Práce trvala dva dny ve velmi chladném počasí, kolem -15⁰C.[:de]Fotoaparát a veškeré další potřebné vybavení bylo instalováno v polovině ledna podle Urmas Selllis, Renno Nellis a dvou dalších členů posádky Omar a Triin. Práce trvala dva dny ve velmi chladném počasí, kolem -15⁰C.[:fr]Fotoaparát a veškeré další potřebné vybavení bylo instalováno v polovině ledna podle Urmas Selllis, Renno Nellis a dvou dalších členů posádky Omar a Triin. Práce trvala dva dny ve velmi chladném počasí, kolem -15⁰C.[:es]Fotoaparát a veškeré další potřebné vybavení bylo instalováno v polovině ledna podle Urmas Selllis, Renno Nellis a dvou dalších členů posádky Omar a Triin. Práce trvala dva dny ve velmi chladném počasí, kolem -15⁰C.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)