Chystáte se na nákup dětského kočárku? Velký výběr dětských kočárků najdete na zelenazirafa.cz. V nabídce najdete například kombinovaný kočárek Kunert Rotax s autosedačkou v ceně. Kočárek má jednoduchý mechanismus skládání a rozkládání, otočná přední kola s možností aretace. Kočárek lze zajistit bezpečnou centrální brzdou. Korbička dětského kočárku Kunert Rotax může posloužit i jako kolébka.

Elegantní kombinovaný kočárek Kunert Romantic má lehkou konstrukci rámu v šedé barvě a stylový vzhled. Skvělá je výškově nastavitelná rukojeť a polohovatelná podpěrka nohou. Zanedbatelné nejsou ani pětibodové bezpečnostní pásy a prostorný úložný prostor. Na konstrukci je možno připevnit autosedačku Kunert, kterou je možno ke kočárku dokoupit.

Možná vás osloví kočárek Kunert Mila, kombinovaný kočárek s bílým rámem – moderní, funkční a praktický. Má nastavitelné odpružení, přední otočná kola a centrální brzdu. Součástí výbavy je také pláštěnka, moskytiéra, taška na pleny. Kombinovaný kočárek Kunert Mila patří mezi velmi oblíbené dětské kočárky.

Než si vyberete

Až budete vybírat dětský kočárek na zelenazirafa.cz, nezapomeňte si prohlédnout multifunkční kombinovaný kočárek Riko Basic 2019, který se vyznačuje lehkým hliníkovým rámem, ložiskovými čerpanými koly, předními otočnými koly a centrální brzdou. Ke kočárku Riko Bazic si můžete dokoupit autosedačku, kterou je nutno objednat zvlášť.

Kombinovaný kočárek Riko Piano 2018 je vybaven ložiskovými bezdušovými koly s polyuretanovými pneumatikami, hliníkovým rámem a centrální brzdou.

Autosedačka v ceně kočárku

Pokud je pro vás lákavá autosedačka v ceně kočárku, upřednostněte kombinovaný kočárek Baby Merc Faster 3 Style. Jedná se o limitovanou edici kombinovaných kočárků, vyznačujících se snadnou manipulací, lehkým rámem, krásnou potahovou látkou a skvělým designem vůbec. Kočárek Baby Merc Faster 3 Style má uzamykatelný nákupní košík a multifunkční autosedačku s adaptéry pro připevnění k rámu a upevnění k základně ISOFIX.

Velmi oblíbeným kombinovaným kočárkem spadajícím do nové řady kombinovaných kočárků je kombinovaný kočárek Baby Merc zipy Q a také elegantní kombinovaný kočárek Adbor Ottis Gold 2019, k němuž je nutné si autosedačku dokoupit. Určitě vás nadchne lehká hliníková konstrukce a snadno ovladatelný podvozek na čtyřech nafukovacích silikovových kolech, přičemž přední kola jsou otočná o 360 stupňů s možností aretace pro rovnou jízdu.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)