Dne 10.února prezident AEF Al Cecere,2 najatí profesionální horolezci a několik dobrovolníků AEF včetně Gretchen a John Butler se setkali na místě kde se nachází hnízdo a provedli odstranění orlíčka z hnízda.Celý proces proběhl hladce.Mír byl bezpečně dopraven na zem a Naděje zůstal/a v bezpečí v hnízdě.

Po počáteční inspekci na místě ze strany místního veterinárního technika z Audubon Center pro dravce a AEF prezidenta Al Cecere se u orlíčka neprokázalo žádné zjevné zranění.Orlíček byl převezen do Winter Park na veterinární kliniku kde podstoupil rentgenové snímky,krevní testy a vyšetření veterinárním lékařem a poté byl převezen do centra pro dravé ptáky Audubon Center v Maitland, FL, na další léčbu a testování krve,kde orlíček zůstane dokud se plně nezotaví.
Několik dalších krevních testů je zpracováno,jakmile budou výsledky,bude plán pro léčbu a pokud budou výsledky v pořádku bude orlíček vrácen zpět do hnízda.

Další aktualizace budou následovat.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)