Ve dnech, kdy se E10 a E11 pustili do svého prvního letu, prozkoumali své území a získali důvěru ve své létající schopnosti vydávali se za dobrodružstvím a zvědavě zkoumali okolí.

[ihc-hide-content ihc_mb_type=“show“ ihc_mb_who=“2,3,4″ ihc_mb_template=“1″ ]

Záměrně létají z jednoho místa na druhé. Pozorně sledují rodiče a čekají až jim donesou potravu.
E10 a E11 se prochází pohodlně na zemi u rybníka. Cvičí a popadnou vše do drápů a zobáku co jim přijde zajímavé. Několikrát si dopřáli v rybníku koupel. Napodobují chování rodičů při lovu.
Často létají spolu nad hnízdícím územím, létají od místa k místu a usedají vedle sebe na větve, zdá se, že se mají navzájem rádi. V dalším okamžiku spolu bojují o jídlo které rodiče přinesou do hnízda.
Všechna tato chování jsou nezbytná pro přežití, když se vydají svou vlastní cestou.
E10 a E11 dosáhli dalšího milníku, když jim rodiče nosili potravu na zem. Tu si vzali do drápů a letěli s ní na větev.
E11 se poprvé přenést potravu nepovedlo, letěl s rybou a tu mu spadla na zem. Později přiletěl E10 rybu našel sebral jí a odnesl si jí na větev, kde ji spokojeně snědl.
E10 byl také první který sebral rybu dodanou E15 ze země a odletěl s ní do hnízda.
Mladí orli jsou při dodávkách potravy čím dál více agresivnější.
E10 a E11 jsou nyní plně vyvinutí a jsou větší než rodiče, s delším peřím které jim pomáhá v letu.
E10 a E11 využívají mnoho ponaučení získaných od svých výjimečných rodičů, zdokonalují dovednosti a ostré instinkty, jak se stávají stále více nezávislými. Tato inteligentní a zdravá mláďata jsou na cestě k osamocení a blíže k jejich vlastnímu dobrodružství.

Videozáznamy Lady Hawk

Oba E10 a E11 strávili hodně času společně v podkroví E11 je vlevo. M letí s rybou a E10 si jí nárokuje. Všichni křičí – M letí zpět do podkroví a zpívá. Některé pěkné detaily M a E11, zatímco E10 jí v hnízdě.

E11 letí na zem a přináší něco zpět ke stromu – vypadá jako ryba, po chvíli mu spadne. Po chvíli později je vidět M jak přistane na zemi s rybou a E10 tentokrát vzlétne a klesne na zem a bere si rybu ! M letí zpět. E10 chytí ryby do pařátů a letí jí rybu poprvé na větvi !! E11 se připojí k E10 Jedná se o důležitý milník pro E, protože praktikují své koordinační schopnosti a učí se, jak jíst a udržovat rovnováhu na větvi.

Nádherné detaily a zvláštní momenty s E11 v podkroví. E11 je dvanáct týdnů starý a proměnil se v krásného orla. Oba E i nadále zůstanou v oblasti hnízda a na pastvině ještě několik dalších týdnů, protože vylepšují své létající dovednosti a pokračují v průzkumu oblasti.

Ve věku dvanácti týdnů mají oba E10 a E11 okamžik života – létají na pastvině, zkoumají půdu a hrají si spolu u rybníka.

M přináší rybu E11 letí na zem a přebírá si jí. E11 pak letí s jeho rybou a jí několik minut na větvi, poté mu ryba spadne. E11 ví, že je dole a klesá dolů na zem.

Zdá se, že E dělají všechno společně v poslední době. Táta je na zemi a jí králíka. E10 a E11 jdou do rybníka na společnou koupel! Byl to další skvělý den pro E, jelikož si spolu hrají, jedí, létají a spí společně jako sourozenci a nejlepší přátelé.

M přinesl rybu na zem a chvíli jí než přiletěl E11 a vere si rybu.. E10 byl posazen v pozorovacím stromu. Harriet byla v podkroví, když přiletěl E11. E11 dojí rybu kterou si přinesl a letí do přední borovice

E11 přinesl pár klacků do hnízda. Ráno E11 letí s malým klackem a E10 ho pronásleduje. Oba přilétají na hnízdo a E10 je zvědavý a chtěl si to prohlédnout, že by to mohlo být jídlo. E11 chrání svojí dodávku a říká E10, aby se vytratil. E10 jde k verandě a pak E11 odlétá z hnízda na pastvu. E10 se vrátí do hnízda, aby znovu zkontroloval co E11 přinesl a pak odletí.

[/ihc-hide-content]

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)