Vyberte stránku

Zřejmě došlo k ohrožení hnízda. Irma byla přikrčená s poloroztaženými křídly a křičela. Pozorovala oblohu nad sebou. Dvakrát vyletěla zahnat nezvaného hosta. Mladý byl přilepený k hnízdu a ani nepípal.

WIKI: Samci a samice si jsou dosti podobní, rozdílem mezi dospělými jedinci je štíhlejší tělo a užší křídla u samce. Rozdílná bývá i hruď, která je u samců slabší než u samic a opeření spodní části křídel, jenž bývá u samců rovnoměrněji bledé. Jednodušeji lze pohlaví určit v páru než u samostatně žijícího jedince.


 

Webkamera z hnízda Orlovce[:en]Zřejmě došlo k ohrožení hnízda.Irma byla přikrčená s poloroztaženými křídly a křičela.Pozorovala oblohu nad sebou.Dvakrát vyletěla zahnat nezvaného hosta.Mladý byl přilepený k hnízdu a ani nepípal.[:de]Zřejmě došlo k ohrožení hnízda.Irma byla přikrčená s poloroztaženými křídly a křičela.Pozorovala oblohu nad sebou.Dvakrát vyletěla zahnat nezvaného hosta.Mladý byl přilepený k hnízdu a ani nepípal.[:fr]Zřejmě došlo k ohrožení hnízda.Irma byla přikrčená s poloroztaženými křídly a křičela.Pozorovala oblohu nad sebou.Dvakrát vyletěla zahnat nezvaného hosta.Mladý byl přilepený k hnízdu a ani nepípal.[:es]Zřejmě došlo k ohrožení hnízda.Irma byla přikrčená s poloroztaženými křídly a křičela.Pozorovala oblohu nad sebou.Dvakrát vyletěla zahnat nezvaného hosta.Mladý byl přilepený k hnízdu a ani nepípal.

Přidejte se k nám!

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme. Nyní prosím dokončete svou registraci kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám zaslali

Pin It on Pinterest