Zřejmě došlo k ohrožení hnízda. Irma byla přikrčená s poloroztaženými křídly a křičela. Pozorovala oblohu nad sebou. Dvakrát vyletěla zahnat nezvaného hosta. Mladý byl přilepený k hnízdu a ani nepípal.

WIKI: Samci a samice si jsou dosti podobní, rozdílem mezi dospělými jedinci je štíhlejší tělo a užší křídla u samce. Rozdílná bývá i hruď, která je u samců slabší než u samic a opeření spodní části křídel, jenž bývá u samců rovnoměrněji bledé. Jednodušeji lze pohlaví určit v páru než u samostatně žijícího jedince.


 

Webkamera z hnízda Orlovce[:en]Zřejmě došlo k ohrožení hnízda.Irma byla přikrčená s poloroztaženými křídly a křičela.Pozorovala oblohu nad sebou.Dvakrát vyletěla zahnat nezvaného hosta.Mladý byl přilepený k hnízdu a ani nepípal.[:de]Zřejmě došlo k ohrožení hnízda.Irma byla přikrčená s poloroztaženými křídly a křičela.Pozorovala oblohu nad sebou.Dvakrát vyletěla zahnat nezvaného hosta.Mladý byl přilepený k hnízdu a ani nepípal.[:fr]Zřejmě došlo k ohrožení hnízda.Irma byla přikrčená s poloroztaženými křídly a křičela.Pozorovala oblohu nad sebou.Dvakrát vyletěla zahnat nezvaného hosta.Mladý byl přilepený k hnízdu a ani nepípal.[:es]Zřejmě došlo k ohrožení hnízda.Irma byla přikrčená s poloroztaženými křídly a křičela.Pozorovala oblohu nad sebou.Dvakrát vyletěla zahnat nezvaného hosta.Mladý byl přilepený k hnízdu a ani nepípal.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)