6.8.2016 sameček Karl se přiletěl ukázat na hnízdo, zřejmě naposledy před migrací.

WIKI: Kromě jihoafrické a větší části pyrenejské populace jde o tažné ptáky, kteří přezimují v tropech. Tažné cesty se liší hlavně podle hnízdní lokality. Západní část populace táhne do Afriky na jih od Sahary a do východní Indie, zatímco populace z východu zimují v Číně. Odlétají většinou v září, místy už na konci srpna a vrací se od konce března do poloviny dubna, většinou až po bílých čápech.


 

Čáp černý webkamera z hnízda v Estonsku[:en]6.8.2016 sameček Karl se přiletěl ukázat na hnízdo,zřejmě naposledy před migrací.
https://www.youtube.com/watch?v=mTOvf0VNBYY[:de]6.8.2016 sameček Karl se přiletěl ukázat na hnízdo,zřejmě naposledy před migrací.
https://www.youtube.com/watch?v=mTOvf0VNBYY[:fr]6.8.2016 sameček Karl se přiletěl ukázat na hnízdo,zřejmě naposledy před migrací.
https://www.youtube.com/watch?v=mTOvf0VNBYY[:es]6.8.2016 sameček Karl se přiletěl ukázat na hnízdo,zřejmě naposledy před migrací.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)