Hnízdo je vybudované uměle a je zde pátým rokem,Přenos přenáší společnost Boulder County která se specializuje na streaming webkamery.

Instalace kamery Colorado

Kamera je síťová kamera Axis P5534, která může posouvat, náklon a přiblížení. Mikrofon je umístěn pod kameru pro nahrávání zvuku. Napájení je přímo z budovy, která je asi 750 metrů od kamery , ale video a audio je přenášené bezdrátově.
Hnízdo je osvětleno v noci pomocí infračerveného světla. Infračervené světlo je napájené pomocí baterie, která se nabíjí během dne ze solárních panelů. Orli infračervené světlo nevidí,takže je neruší.
Hromosvod – 2 jednotky na potlačení blesku a stíněné kabely se používají k ochraně instalací při úderu blesku.

Colorado kamera

Mapa hnízdiště orlovců říčních v Coloradu

Colorado mapa hnízdiště


Webkamera z hnízda Orlovce v Coloradu

 [:en]Hnízdo je vybudované uměle a je zde pátým rokem,Přenos přenáší společnost Boulder County která se specializuje na streaming webkamery.[:de]Hnízdo je vybudované uměle a je zde pátým rokem,Přenos přenáší společnost Boulder County která se specializuje na streaming webkamery.[:fr]Hnízdo je vybudované uměle a je zde pátým rokem,Přenos přenáší společnost Boulder County která se specializuje na streaming webkamery.[:es]Hnízdo je vybudované uměle a je zde pátým rokem,Přenos přenáší společnost Boulder County která se specializuje na streaming webkamery.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)