Ráno (18. září) se zdálo, že mladá samička kondora se sotva pohybuje a nevypadá dobře. Mládě vypadá, že nemůže vstát a jíst.

[ihc-hide-content ihc_mb_type=“show“ ihc_mb_who=“2,3,4″ ihc_mb_template=“1″ ]

Živý přenos byl vypnut během období, kdy USFWS vstoupili do hnízdní oblasti a navštívili mládě.

Biologové a zoo výzkumníci pozorně sledovali kameru.Tým biologů se vydal na místo hnízda k pozorování vyhodnotit situaci.Kolem 12:30 se samička poprvé postavila Na základě těchto pohybů byl tým Condor optimističtější o stavu a opatrnější, aby zasahoval. Je to těžké zasáhnout – pokud je mládě příliš pohyblivé, může se v této fázi pokusit seskočit ze skály a být zraněné. Bylo rozhodnuto, že se nebude zasahovat a dál sledovat její stav z kamery. Pokud se její stav zhorší, tým se vrátí k vyhodnocení.

Samičky # 871 se na chvíli postaví a maminka přijde, aby se postarala o své dítě. Stojí vedle ní .Ptáci mají emoce / pocity? Má máma pocit, že jejímu dítěti není dobře? Po chvíli se # 871 zvedne a přechází na druhou stranu hnízda mimo zobrazení kamery.

Mladá samička # 871 napíná její křídla

Mladá samička # 871 vypadá, že se cítí lépe. Ona se pohybuje a začala znovu protahovat křídla.Na začátku videa v 0:17 pozorně sledujte, návštěvu kolibříka. Poté mládě vstane a začne se pohybovat. Condor tým v USFWS ji nadále sleduje.

19.září.Během dnešního dne se zdá, že stav # 871 se zlepšil, přinejmenším mírně. Byla viděna manipulace s větvemi, kameny a špínou; protahování, klapání; a procházení podél římsy a dřívější hnízdní dutiny. Biologové dál monitorují kameru a vzdáleně vyhodnocují její stav.

Zdá se, že # 871 se zotavila a vrátila se k normálu.Přilétá samička a mládě krmí.

Mladá samička # 871 vydává energii při skákání a klapání křídel před kamerou. Dává nám skvělý pohled na černě šedou barvu hlavy a na krku. # 871 se brzy nebude podobat rodičům; trvá to pět let, než dospěje k úplnému získání zbarvení dospělého!

Samička přijede nakrmit mládě # 871

Sameček přinesl malé samičce hodně jídla.Po krmení si čistí zobák.

[/ihc-hide-content]

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)