Vyberte stránku

Tak již vzlétlo i mládě z Colorada. Ani se moc nerozmýšlelo a bylo pryč. Mámu to překvapilo,ale hned je starostlivě sledovala a byla připravena okamžitě vystartovat,kdyby se mládě dostalo do úzkých. Při přistávání mláděte však nakonec musela máma uskočit, protože při krkolomném příletu ji málem srazil z hnízda. Ale první let i přistání zvládl a teď bude pracovat na jejich zdokonalování.

WIKI: Pro orlovce říčního je při lovu typický složený tvar křídel, během něhož zároveň v poslední fázi přiblížení k vodní hladině vysune pařáty, kterými uchopí lovenou rybu. 


Webkamera z hnízda Orlovce

 [:en]Tak již vzlétlo i mládě z Colorada.Ani se moc nerozmýšlelo a bylo pryč.Mámu to překvapilo,ale hned je starostlivě sledovala a byla připravena okamžitě vystartovat,kdyby se mládě dostalo do úzkých.Při přistávání mláděte však nakonec musela máma uskočit,protože při krkolomném příletu ji málem srazil z hnízda.Ale první let i přistání zvládl a teď bude pracovat na jejich zdokonalování.[:de]Tak již vzlétlo i mládě z Colorada.Ani se moc nerozmýšlelo a bylo pryč.Mámu to překvapilo,ale hned je starostlivě sledovala a byla připravena okamžitě vystartovat,kdyby se mládě dostalo do úzkých.Při přistávání mláděte však nakonec musela máma uskočit,protože při krkolomném příletu ji málem srazil z hnízda.Ale první let i přistání zvládl a teď bude pracovat na jejich zdokonalování.[:fr]Tak již vzlétlo i mládě z Colorada.Ani se moc nerozmýšlelo a bylo pryč.Mámu to překvapilo,ale hned je starostlivě sledovala a byla připravena okamžitě vystartovat,kdyby se mládě dostalo do úzkých.Při přistávání mláděte však nakonec musela máma uskočit,protože při krkolomném příletu ji málem srazil z hnízda.Ale první let i přistání zvládl a teď bude pracovat na jejich zdokonalování.[:es]Tak již vzlétlo i mládě z Colorada.Ani se moc nerozmýšlelo a bylo pryč.Mámu to překvapilo,ale hned je starostlivě sledovala a byla připravena okamžitě vystartovat,kdyby se mládě dostalo do úzkých.Při přistávání mláděte však nakonec musela máma uskočit,protože při krkolomném příletu ji málem srazil z hnízda.Ale první let i přistání zvládl a teď bude pracovat na jejich zdokonalování.

Přidejte se k nám!

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme. Nyní prosím dokončete svou registraci kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám zaslali

Pin It on Pinterest