Tak po včerejší letové premiéře patrně staršího mláděte A08, dnes mládě A06 poprvé vzlétlo k nebesům a uskutečnilo svůj první minutový let :). Návrat byl ještě trochu drsný, ale to za chvíli jistě „vypiluje“ – blahopřeji šestko.

Wiki: Pro orlovce říčního je při lovu typický složený tvar křídel, během něhož zároveň v poslední fázi přiblížení k vodní hladině vysune pařáty, kterými uchopí lovenou rybu. Jeho volání se projevuje se ostrými hvizdy.


 

Webkamera hnízda Orlovce v Lotyšsku

 [:en]Tak po včerejší letové premiéře patrně staršího mláděte A08, dnes mládě A06 poprvé vzlétlo k nebesům a uskutečnilo svůj první minutový let :). Návrat byl ještě trochu drsný, ale to za chvíli jistě „vypiluje“ – blahopřeji šestko .).[:de]Tak po včerejší letové premiéře patrně staršího mláděte A08, dnes mládě A06 poprvé vzlétlo k nebesům a uskutečnilo svůj první minutový let :). Návrat byl ještě trochu drsný, ale to za chvíli jistě „vypiluje“ – blahopřeji šestko .).[:fr]Tak po včerejší letové premiéře patrně staršího mláděte A08, dnes mládě A06 poprvé vzlétlo k nebesům a uskutečnilo svůj první minutový let :). Návrat byl ještě trochu drsný, ale to za chvíli jistě „vypiluje“ – blahopřeji šestko .).[:es]Tak po včerejší letové premiéře patrně staršího mláděte A08, dnes mládě A06 poprvé vzlétlo k nebesům a uskutečnilo svůj první minutový let :). Návrat byl ještě trochu drsný, ale to za chvíli jistě „vypiluje“ – blahopřeji šestko .).

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)