Bravo a Tango jsou mláďata rysa červeného které oddělil požár o rozloze 100 akrů od jejich matky na Floridě. Operátor buldozerů našel koťata pod hromadou spáleného dřeva . Mláďata byla převezena do záchranné stanice, kde budou 18 měsíců intenzivně trénovat aby se naučila lovit, skrývat před lidmi a vše co by se jinak učila od své matky. Mezitím budou krmena, dokud nebudou odstavena a přemístěna do venkovního výběhu.
Když budou koťata dostatečně stará vypustí se zpět do přírody, poblíž jejich nalezení.


Big Cat Rescue má desetileté zkušenosti s rehabilitací a vypouštěním rysů zpátky do přírody, kam patří. Poskytují obrovské, naturalistické ohrazení, kde se tyto kočky mohou učit nebo dokončit své lovné dovednosti dříve, než budou propuštěny zpátky do přírody. Vyškolili zaměstnance, kteří jsou odborníky na odchycení zraněných rysů nebo osiřelých mláďat.

Vynakládají velké úsilí, aby si tyto divoké kočky nezvykly na lidi a sledují jejich pokrok prostřednictvím kamer, aby se ujistili, že se jim daří. Když jsou uzdraveny nebo staré na propuštění (asi 18 měsíců), najdou nejlepší lokalitu, kde je vypustí , aby život prožívaly v přírodě.


Videozáznamy:
Koťata po příjezdu do stanice:

Krmení
Zdravotní prohlídka

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)