Rodiče orlovců v Lotyšsku to rozhodně nemají jednoduché. Nakrmit dva hladové krky není jen tak. Takhle dopadl táta,který,když přinesl rybu,nebyl dost rychlý na to,aby ji pustil. Synáček s číslem 6 tátu chytil za dráp a hrozilo,že mu jej uklovne. Takový měl hlad.

WIKI: Potrava orlovce říčního se skládá téměř výhradně z ryb, které loví při povrchu vodní hladiny. Lovu potravy je orlovec přizpůsoben jak fyzickými vlastnostmi, tak ojedinělým chováním při vlastním lovu a chytání kořisti. V důsledku těchto jedinečných vlastností je zástupcem vlastního taxonomického rodu a čeledi.


 

Webkamera z hnízda Orlovce[:en]Rodiče orlovců v Lotyšsku to rozhodně nemají jednoduché.Nakrmit dva hladové krky není jen tak.Takhle dopadl táta,který,když přinesl rybu,nebyl dost rychlý na to,aby ji pustil.Synáček s číslem 6 tátu chytil za dráp a hrozilo,že mu jej uklovne.Takový měl hlad.[:de]Rodiče orlovců v Lotyšsku to rozhodně nemají jednoduché.Nakrmit dva hladové krky není jen tak.Takhle dopadl táta,který,když přinesl rybu,nebyl dost rychlý na to,aby ji pustil.Synáček s číslem 6 tátu chytil za dráp a hrozilo,že mu jej uklovne.Takový měl hlad.[:fr]Rodiče orlovců v Lotyšsku to rozhodně nemají jednoduché.Nakrmit dva hladové krky není jen tak.Takhle dopadl táta,který,když přinesl rybu,nebyl dost rychlý na to,aby ji pustil.Synáček s číslem 6 tátu chytil za dráp a hrozilo,že mu jej uklovne.Takový měl hlad.[:es]Rodiče orlovců v Lotyšsku to rozhodně nemají jednoduché.Nakrmit dva hladové krky není jen tak.Takhle dopadl táta,který,když přinesl rybu,nebyl dost rychlý na to,aby ji pustil.Synáček s číslem 6 tátu chytil za dráp a hrozilo,že mu jej uklovne.Takový měl hlad.

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Odebírejte aktuality ze světa přírody

Jednou týdně vás budeme informovat o nejdůležitějších údálostech z dění před kamerami.

Děkujeme Vám. Nyní zkontrolujte vaší emailovou schránku a nastavení potvrďte kliknutím na odkaz.

Pin It on Pinterest

Sdílejte stránku

Podělte se s kamarády.

Shares
(Omlouváme se za zobrazovaní reklamních prvků, ale prokliky na partnerské stránky nám pomáhají financovat provoz a aktualizaci ZooCam.info)